Audyt Firmy i szkolenia grupowe

Jesteś dużą i poważną firmą, a najlepiej korporacją?

Pracownicy się zwalniają i słyszysz ciągłe narzekania?

Szkolenia nic nie dają?

Rozwój firmy to bajka ponieważ słupki z dochodem lecą w dół?

​​Jeśli tak to konieczny jest audyt biznesowy. Na jego podstawie określę potrzeby firmy – uwaga czasem boli!

Z kilkoma osobami współpraca się zakończy. Jestem przedsiębiorcą, prowadzę działalność gospodarczą od ponad 20 lat, podzielę się doświadczeniem. Zabiorę głos przed Radą Nadzorczą, Zarządem czy Właścicielem. Porozmawiamy szczerze z kadrą kierowniczą, dyrektorską i managerską. Usprawnię pracę przedstawicieli handlowych i zaplecza obsługi klienta, produkcji itd. Dobiorę szkolenia do ich potrzeb i w ramach kompleksowej usługi przeprowadzę.

Pracuję nad 3 grupami docelowymi po wykonaniu audytu a czas realizacji jest uzależniony od wielkości firmy.

​Jeśli zdecydujemy się na współprace, bo ja nie biorę wszystkich, to będzie to usługa kompleksowa. W rozmowie przedstawię warunki współpracy i sposób realizacji.

​Jednak szanuję i mój i Twój czas – będzie intensywnie, bez zbędnych pięknych słów – kawa na ławę i do roboty! Szkolenie to nie wolny dzień dla pracowników, darmowy obiad, litry kawy i słuchanie 8h tego co można powiedzieć w pół godziny. ​

​Realizuję tylko jeden audyt i nie biorę następnego zlecenia ponieważ muszę zająć się profesjonalnie Twoją firmą.

Straciłeś kontrole w firmie, potrzebujesz świeżego i szczerego spojrzenia na problemy i nie widzisz ich rozwiązania postaram się znaleźć alternatywne rozwiązania i przywrócić stery! Firma to Twoje dziecko, chroń je.

Porozmawiajmy o ofercie