Pierwsza Pomoc

pierwsza pomoc w Nauka Jazdy Olsztyn – Kursy Prawa Jazdy w Olsztynie
 
 Kurs zawiera podstawy pierwszej pomocy oraz pytania testowe potrzebne do zdania egzaminu na prawo jazdy oraz znajomość których pozwoli na uzyskanie Certyfikatu Klubu Care24.
 
Nauka Jazdy Ogryzek nawiązała współpracę z Klubem Care24.
Oto kilka pytań zadanych dla założyciela i Prezeza Klubu Pana Macieja Bienerta.

Czym jest Klub CARE24? - zrzesza osoby zainteresowane tematyką ubezpieczeń car-assistance, ratownictwa i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Realizując nasze cele statutowe przygotowaliśmy dla Ciebie kurs pierwszej pomocy.
Po co uczyć się udzielania pierwszej pomocy?
W razie wypadku o przeżyciu poszkodowanego często decydujące są pierwsze 4,5 minuty. Myślisz, że karetka pogotowia jest w stanie dojechać w tak krótkim czasie? Twoja umiejętność udzielania pomocy, jako świadka zdarzenia jest naprawdę bezcenna, gdyż liczy się każda sekunda.
Kto jest autorem kursu?
Został on napisany i opiniowany przez czynnych ratowników medycznych -między innymi wicemistrzów Europy w ratownictwie. Jest to kurs na poziomie podstawowym, ale informacje w nim zawarte wybiegają poza minimum wymagane dla posiadaczy prawa jazdy. Wiedza jest przekazana w miły, przystępny i wygodny dla Ciebie sposób. Kurs znajduje się Tutaj
Czy będzie egzamin?
Tak. Po ukończeniu kursu, jeśli zechcesz sprawdzić swoje umiejętności możesz przystąpić do internetowego egzaminu prowadzonego poprzez skype. W tym celu przygotuj proszę skan dowodu osobistego. Egzamin jest przeprowadzany w formie miłej, rzeczowej pogadanki. Więc wyluzuj się!
Kto egzaminuje?
Nasi egzaminatorzy są czynnymi ratownikami medycznymi. Wszyscy kochają swój zawód i mają uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu ratownictwa medycznego. Na życzenie wystawią Ci certyfikat ukończenia kursu. Zanim zadzwonisz do wybranego przez Ciebie egzaminatora przygotuj skan swojego dowodu osobistego. Najbliższe terminy, gdy będzie dostępny egzaminator na skype otrzymasz w mailu razem z kursem.
Życzymy powodzenia!

                                                        Podziel się: