Baza Edukacyjna

1. ZAJĘCIA TEORETYCZNE  Szkoła posiada kompletnie wyposażone sale wykładowo-konferencyjne oraz sale komputerowe z darmowym dostępem do Egzaminów wewnętrznych na klawiaturze egzaminacyjnej. W szkole Ogryzek możesz uczęszczać na wykłady codziennie od poniedziałku do czwartku według schematu zajęć, który otrzymasz na 1-szych zajęciach, a w piątki prowadzimy konsultacje indywidualne. Wykłady On-Line (E-Learning) dostępne są codziennie przez całą dobę bez ograniczeń, jako uzupełnienie (przypomnienie) wykładu przeprowadzonego w szkole, na którym obecność jest obowiązkowa. Uczymy zdecydowanie więcej niż wymagane jest na egzaminie, a na wykładach poruszamy rzeczywiste problemy związane z jazdą np:

  1. Omówienie Ruchu na Olsztyńskich Rondach oraz 30 głównych skrzyżowaniach w Olsztynie
  2. Technika jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych
  3. Technika jazdy w normalnych warunkach (defensive driving, Ekojazda, techniki hamowania)
  4. Omówienie Egzaminu Państwowego
  5. Pierwsza Pomoc – (bez dopłat) pokazy licencjonowanych ratowników medycznych pracujących w karetce pogotowia
  6. Praca z testami (każde zajęcia rozpoczynamy pytaniami testowymi z poprzedniej lekcji i kończymy pytaniami testowymi z przerobionego tematu oraz podsumowaniem najważniejszych przepisów)
uczymy w małych grupach

Ośrodek oferuje również możliwość korzystania z internetowej platformy do, E-Learningu, czyli uzupełniania wiedzy teoretycznej za pomocą wykładów zapisanych przez Internet - to zupełna nowość na olsztyńskim rynku!

2. ZAJĘCIA PRAKTYCZNE - do dyspozycji  Fiaty Grande Punto - takie jak na Egzaminie Państwowym oraz profesjonalna kadra instruktorów po 2 na jednym aucie, dlatego jeździmy od 6 do 22 a w soboty i niedziele od 7 do 15. Dodatkowo sam wybierasz czy chcesz jeździć z Panem instruktorem (kurs w wersji testosteron) lub Panią Instruktor (kurs w wersji, Lejdis, czyli Babskie uczenie w Ogryzku). Instruktorzy podlegają ciągłemu szkoleniu i weryfikacji szkoleniowej. Jazdy rozpoczynamy w terminie i miejscu wybranym przez kursanta (Biedronki na Wilczyńskiego oraz Wyszyńskiego, Staoil przy Dworcu, Staoil stara Warszawska, Urania dolny parking, Eldorado, Lidl Kortowo, Śnieżka, HB). Jazdy rozpoczynamy o 6:00 parking przy siedzibie a kończymy o 22:00 parking przy siedzibie.

Do dyspozycji kursantów w Olsztynie szkoła posiada przestronny placyk manewrowy o pow. ok 500m2 w dogodnej lokalizacji na Osiedlu Nagórki przy szkole WSP przystosowane do Kilku pojazdów szkolących się w tym samym czasie.

   

 Oto kilka zdjęć i Film:

najlepszy plac manewrowy w olsztynie    najlepszy plac nauki jazdy olsztyn

 

 najlepszy instruktor jazdy olsztynnajlepiej uczą jeździć w olsztynie

 

 najlepszy kurs prawa jazdy olsztynbezpieczny plac manewrowy olsztyn

Plac jest bezpieczny, bo wydzielony z ruchu. Dogodna lokalizacja placu manewrowego przystosowanego do kilku pojazdów szkolących się w tym samym czasie: stanowiska do ćwiczenia „łuku”, podjazdy do ćwiczenia ruszania pod górę oraz bezpieczne miejsce do nauki parkowania i prezentacji egzaminacyjnej auta to ważny element kursu. Baza szkoleniowa, oznakowane samochody jest podwaliną do profesjonalnej i skutecznej nauki jazdy. Mamy stały dostęp do placu codziennie o każdej godzinie dnia i nocy!

 Koniecznie zobacz naszych kursantów w akcji na naszym placu oto filmik:

     
 
              

A najważniejsze jest to, że my wkładamy serce w naukę, uczymy na wesoło i dlatego skutecznie!

 
 
                                                                                                                                              Podziel się: