Sponsorujemy

 

1. Działania na rzecz BRD (Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego) -po przez organizowanie bezpłatnych wykładówdla dzieci i pokazów z 1-szej pomocy dla wszystkich chętnych.

 
2. Drużynę Piłkarską - po wygraniu turnieju na Orliku SP30, rozpoczynają zmagania w Lidze Futbolu na Uranii.
 
 

3. "FERVOR" - to zespół rockowy z Olsztyna, któremu pomagamy w realizacji koncertów. Zobacz wspólne dzieło - filmik!

 

4. Czynny udział w aukcjach charytatywnych np. WOŚP. W ostatnim roku udało się wylicytować koszulkę siatkarzy AZS, na jednej z takich aukcji.

 

5. Akcja „Widzę Cię” klubu Care24 - Akcja skierowana jest do dzieci z małych miejscowości, dojeżdżających do szkół autobusami szkolnymi. W ramach lekcji instruktorzy instruują dzieci dojeżdżające do szkół jak zachowywać się na jezdni, szczególnie w okresie jesienno zimowym przy ograniczonej widoczności. Uczymy w miły sposób poprzez wierszyki i opowiadania. Akcja kończy się rozdaniem kamizelek i elementów odblaskowych. Nauka Jazdy Ogryzek zgłosiła swój udział w akcji i wybraliśmy szkołę w miejscowości Bukwałd niedaleko Olsztyna.

 

6. Nauka Jazdy Ogryzek została jednym ze sponsorów "KONCERTU W GÓRACH", Koszulki klubu Turystyki Górskiej GRAŃ - PTTK - Olsztyn, drużynę Rugby Uwm Olsztyn.

 

7. Nauka Jazdy Ogryzek wspiera akcję "Bez dymu do celu”, dlatego w szkołach pojawiły się plakaty promujące w/w akcję. Wspieramy organizatorów i zgadzamy się z argumentami popierającymi tę inicjatywę. U nas w autach się nie pali! W trakcie szkolenia nie spotkamy insruktora z papierosem w aucie.

 

8. ABLOSULNY HIT-w pełni darmowy z możliwością otrzymania certyfikatu ukończenia kursu pierwszej pomocy On-Line. Kurs zawiera podstawy pierwszej pomocy oraz pytania testowe potrzebne do zdania egzaminu na prawo jazdy oraz znajomość, których pozwoli na uzyskanie Certyfikatu Klubu Care24.

 

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotyka się z Państwa zadowoleniem. Za zaufanie staramy się w miarę możliwości pomagać młodym ludziom w realizacji ich pasji w miarę naszych skromnych możliwości. Najczęściej wspieramy nie komercyjne imprezy, których nikt nie chce sponsorować i są pasją naszych kursantów. Uważamy, iż naszą najlepszą reklamą jest nasza praca, o której opowiadajcie swoim znajomym i polecajcie nas, a pieniążki zaoszczędzone chcemy wydać na wasze pasje, więc piszcie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - może i Tobie pomożemy.