O nas

W ciągu 20stu kilku lat istnienia na Olsztyskim rynku szkoła Ogryzek (nazwa od nazwiska) zdobyła renomę i zaufanie. Jesteśmy cenieni za jakość i profesjonalizm, czego dowodem są liczne podziękowania. Czy Wiesz że 75% kursantów to osoby, której zostaliśmy poleceni przez absolwenta naszej szkoły (badania przeprowadzono metą ankietową w 2010r. ), a od początku istnienia wyszkoliliśmy ponad 10 000 osób? Lata doświadczeń pozwoliły nam na opanowanie procesu szkolenia kierowców dlatego u nas nauczanie dostosowane jest do indywidualnych możliwości i potrzeb każdego kursanta. U Ogryzka zobaczysz, co to znaczy bezstresowa nauka i jazda na pełnym luzie! Nauczysz się jeździć pod okiem doświadczonych i cierpliwych instruktorów. Zwiększysz swoje szanse na zdanie państwowego egzaminu na prawo jazdy. Poczujesz się pewnie i bezpiecznie za kierownicą. Ogryzek to szkoła przyjazna kursantom, która jako jedyna w Olsztynie bierze odpowiedzialność w przypadku oblania egzaminu, oferując Ci jedną godzinę jazdy doszkalającej całkowicie za darmo. Przyszli kierowcy mogą tutaj liczyć na pomoc sympatycznych, wyluzowanych i kompetentnych instruktorów. W OSK Ogryzek zdobędziesz podstawową i rzetelną wiedzę, niezbędną do kierowania pojazdem. Tutaj nauczysz się zdecydowanie więcej, niż wymagane jest na egzaminie, gdyż na wykładach poruszane są też rzeczywiste problemy związane z jazdą. Dzięki temu znacząco wzrosną Twoje szanse na szybkie zdanie państwowego egzaminu na prawo jazdy. W konsekwencji zyskasz też pewność siebie i umiejętności konieczne do bezpiecznego poruszania się po nierzadko niebezpiecznych polskich drogach.

Co nas wyróżnia od innych Szkół Jazdy?  Odpowiada: Marek Ogryzek.

Jesteśmy firmą rodzinną i działamy od 1991r. Ogryzek Nauka Jazdy to Ośrodek Szkolenia Kierowców z wieloletnią tradycją, a to gwarancja zdanego egzaminu!

Uważam, iż bycie instruktorem to misja przynajmniej tak jest to zakodowane w mojej rodzinie. W rodzinnej szkole nie ma pracowników „odbębniających godziny". A mówiąc bardziej poważnie to może wymienię kilka z najważniejszych cech:

1. Od 1991r. prowadzimy Ośrodek Szkolenia Kierowców - mamy doświadczenie!

2. Szkoła nosi nazwę od naszego nazwiska, przez co jesteśmy wiarygodni, nie anonimowi.

3. Jako jedyni w Olsztynie za kurs bierzemy odpowiedzialność w przypadku oblania egzaminu i powiększamy godziny dodatkowe o 1h więcej.

4. Sam wybierasz godziny i dni, w jakich chcesz uczestniczyć w kursie oraz możliwość korzystania z internetowej platformy do E-Learningu, w czyli uzupełniania wiedzy teoretycznej za pomocą wykładów zapisanych przez Internet - to zupełna nowość na olsztyńskim rynku a testy posiadamy dla kursantów na platformie internetowej z komentarzem więc nie uczysz się na pamięć tylko wiesz dlaczego jest taka a nie inna odpowiedź a w razie kłopotów możesz mailem wysłać  zapytanie. TO jest skuteczne nauczanie!

5. Dogodne lokalizacja placu manewrowego - Wyposażone w stanowiska do ćwiczenia „łuku", 2 podjazdy do ćwiczenia ruszania pod górę oraz bezpieczne miejsce do nauki parkowania i prezentacji egzaminacyjnej auta. Plac jest bezpieczny, bo wydzielony z ruchu.

6. Na każdym aucie po 2 instruktorów, przez co nie ma przyzwyczajania się do jednej osoby. Posiadamy kilka aut takich samych jak na egzaminie, dlatego w czasie kursu staramy się na kilka jazd zamieniać kursantom auta, aby niwelować stres! Dodatkowo zatrudniamy instruktora z upranieniami egzaminiatora oraz instruktora terapeutę dla kursantów którzy mają problem z przełamaniem stersu aby wsiąść do samochodu lub problem ze zdaniem egzaminu. Ja uczę na UWM w Olsztynie a mój Tatuś to wieloletni i ceniony nauczyciel z Technikum Gastronomicznego.

7. Sam wybierasz czas i miejsce rozpoczęcia jazd oraz negocjujesz cenę za kurs w zależności od swoich możliwości i potrzeb!

8. Uczymy zdecydowanie więcej niż wymagane jest na egzaminie, a na wykładach poruszamy rzeczywiste problemy związane z jazdą.

Redakcja: A tak jednym zdaniem, skojarzenie - Ogryzek to?

Marek Ogryzek : TO PROFESJONALNE SZKOLENIE KIEROWCÓW

PS. Moje szkolenia mają, niestety, wady. Nie wybieraj się na kurs, jeśli zupełnie nie lubisz jeździć, a bezpieczna jazda nie przyniesie Ci satysfakcji. Będziemy ćwiczyć jazdę w praktyce, więc jeśli nie jesteś zmotywowany do zostania dobrym kierowcą, nie zapisuj się. Uczymy krok po kroku do celu według zasad Ecodrivingu i SafeDriving, dlatego po naszym kursie nie musisz dokupywać dodatkowych kursów z techniki jazdy i oszczędzasz kasę. Nie oczekujemy, że umiesz jeździć, albo, że znasz przepisy - na pierwszych zajęciach musisz po prostu być!

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi i propozycje. I czekamy na Państwa opinie:
InfoLinia - 608 024 133
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.